• Новак
Dewhel 2pcs An16 алуминиум -16 Машко заварување на заварување во фитинг црево

Dewhel 2pcs An16 алуминиум -16 Машко заварување на заварување во фитинг црево

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Алуминиум за заред 37 степени машки пламен. 2 парчиња -an16 заварување на машки заобиколувања. Има прирабница со 1 1/8 "машко со дијаметар за лесно лоцирање и заварување. Најчесто се користи за измислување обичен радијатор, куќишта за термостат или врски за разменувач на топлина. Алуминиум за заред. Има прирабница со 1 1/8 "машко со дијаметар за лесно лоцирање и заварување. Најчесто се користи за измислување на сопствен радијатор, куќишта за термостат или врски за разменувач на топлина. Најчесто се користи за измислување на сопствен радијатор, куќишта за термостат или врски за разменувач на топлина37 Степен маж, машка запалување вклучува : 2 парчиња заварувачки бунг-16 AN алуминиум, брадавица од заварување на машки одблесоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат