• Новак
Кардоне 19-P3750 Повторно Произведен Ултра Премиум Истоварен Дебеломер На Диск Сопирачката Со Држач

Кардоне 19-P3750 Повторно Произведен Ултра Премиум Истоварен Дебеломер На Диск Сопирачката Со Држач

Rating 
DEN 3439.68

Достапност
Достапно за нарачка

Како преработен оригинален Дел Од Опремата, оваа единица гарантира совршено вклопување на возилото Ексклузивен сребрен слој отпорен на временски услови што го спречува формирањето на ' рѓа, одржувајќи изглед на изложбен салон; клиповите се издржливи, отпорни на пукање или дупчење и ракуваат со големи оптоварувања. Гумените заптивки се заменуваат со ГУМА ЕПДМ со висока температура за продолжен век на траење и оптимални перформанси. Новите завртки за крварење обезбедуваат крварење без проблеми и позитивен печат и нови подлошки се вклучени таму каде што е применливо. Нашиот процес на преработка е погоден за земјата, бидејќи ја намалува енергијата и суровината потребни за да се направи нов дел за 80%. Кардоне Ултра Премиум Дебеломер има ексклузивен, сребрен слој отпорен на временски услови кој штити од ' рѓа и корозија. Од 2002 година, над 70% од новите возила доаѓаат со врвни тркала со отворени краци, така што изгледот и перформансите од високата класа се важни за денешниот сопственик на автомобили. Кардоне Ултра Премиум Дебеломер ги испорачува и двете, бидејќи тие се поддржани од над 45 години експертиза за повторно производство. Со целиот хардвер за инсталација обезбеден во кутијата, вклучувајќи завртки за бенџо и држач за монтирање, овие дебеломер се прицврстуваат за инсталирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат