• Новак
Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Piagjo VESPA GTS т. е. Супер Спорт 300 2009+

Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Piagjo VESPA GTS т. е. Супер Спорт 300 2009+

Rating 
DEN 622.08

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни. Дијаметар На Телото на Пумпата : 30мм. Пакетот вклучува 1 парчиња пумпа за гориво,2 парчиња Цедалка,2 парчиња стеги од нерѓосувачки челик,1 парчиња црна тапа,исто како што покажа сликата. Ако имате некое прашање,испратете ни порака, одговорете во рок од 12 часа. Производ 1 година гаранција. 1, Максимален Притисок : 4,5-6 Бари 2, Работен Притисок : 3 Бари 3, Проток : 35ЛФ 4, Вкупна Должина(врв до врв) : 10см 5, Должина На Метално Куќиште На Телото на Пумпата : 5,3 см 6,Дијаметар На Телото на Пумпата : 3см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат