• Новак
Комплет За Клип Со Заден Дебеломер 18-9038 За Поларис Ренџер 1000 Дизел ЕУ 1000 2015-

Комплет За Клип Со Заден Дебеломер 18-9038 За Поларис Ренџер 1000 Дизел ЕУ 1000 2015-

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

СЕ што ВИ ТРЕБА : Секој комплет содржи клип или клипови за обнова на еден дебеломер ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ : Boss Bearing продава делови што ги исполнуваат или надминуваат стандардите НА OEM. Прецизност обработена од нерѓосувачки Челик со висок степен 304. Нерѓосувачкиот челик ја намалува топлинската спроводливост до 93% во споредба со алуминиумот. БЕСПЛАТНА СТАНДАРДНА ИСПОРАКА во рок од 1 работен ден. Ве молиме имајте предвид дека испораката на испорачани предмети, откако ќе го напушти нашиот магацин може да биде одложена врз основа на РАСПОРЕДОТ за испорака НА USPS и Fed Ex, особено помеѓу Денот на Благодарноста и Божиќ. ИГРАЈТЕ ПОВЕЌЕ И ТРОШЕТЕ ПОМАЛКУ : Носењето Шефови ги има деловите за замена што ви се потребни за да ги задржите ВАШИТЕ АТВ, ХИВ, Нечистотија, Уличен Велосипед и Моторни Санки надвор од гаражата и назад во акција. Нашите комплети ви заштедуваат пари и време со тоа што ви ги даваат сите делови што ви се потребни за да го поправите или надградите вашето возење на едно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат