• Новак
Моќност Стоп Кое2154 Автоспецијалност Предни И Задни Замена Комплет Сопирачка-ОЕ Кочница Ротори &засилувач; Керамички Сопирачки Влошки

Моќност Стоп Кое2154 Автоспецијалност Предни И Задни Замена Комплет Сопирачка-ОЕ Кочница Ротори &засилувач; Керамички Сопирачки Влошки

Rating 
DEN 4335.68

Достапност
Достапно за нарачка

Совршено усогласени ротори и влошки заедно со надграден хардвер од нерѓосувачки челик и керамички лубрикант за сопирачки со висока температура Влошките се термички изгорени за брзо пробивање. Нема потреба од модификација на возилото. Z17 керамички влошки за сопирачките формула за ниска прашина потврдена преку тестови на 3-та страна на возилото во Градскиот Сообраќај во Лос Анџелес. Компонентите се дизајнирани да одговараат на перформансите на ОЕ на вашите сопирачки. З17 Еволуција Чиста керамичка формула За Возење ги одржува вашите тркала без прашина. Тестирани влошки за сопирачките за да се обезбеди сопирање без бучава. Роторите користат одлеаноци Г3000 и се 100% мелница избалансирана за перформансите и безбедноста на акциите. Го вклучува целиот хардвер неопходен за целосна инсталација. Нашите комплети за сопирачки се одликува со комплетен сет На автоспецијални ротори НА сопирачките ЗА замена НА ОЕ, керамички влошки За Еволуција Z17 Со високи перформанси и врвен хардверски комплет од нерѓосувачки челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат