• Новак
Торби За Бебешко Чукање На Срцето Монитор Бременост, Пренослив Доплер Фетален Монитор За Отчукувањата на Срцето За Домашна Употреба Торба-МЈ07

Торби За Бебешко Чукање На Срцето Монитор Бременост, Пренослив Доплер Фетален Монитор За Отчукувањата на Срцето За Домашна Употреба Торба-МЈ07

Rating 
DEN 3999.84

Достапност
Достапно за нарачка

пренослива Домашна Употреба пренослива Домашна Употреба. пренослива Домашна Употреба. пренослива Домашна Употреба. пренослива Домашна Употреба. Торби За Бебешко Чукање На Срцето Ја Следат Бременоста, Пренослив Доплер Фетален Монитор За Отчукувањата на Срцето За Домашна Употреба Торба-МЈ07.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат