• Новак
Фанки Junуники мама и јас што одговараме на бенеи возрасно дете за новороденче за бебиња зимска капа

Фанки Junуники мама и јас што одговараме на бенеи возрасно дете за новороденче за бебиња зимска капа

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% акрилик Затворање на влечење. Совршен натпревар : Овој забавен сет за појавување на Beanie е совршен натпревар со совпаѓање оваа зимска сезона. Изгледајте симпатично бидејќи вие и вашата ќерка или син го карпате овој забавен изглед. Исто така одлично за баби, внуци, внуци, внуци, тетки, внуки и внуци!. Одличен изглед : Бидете топло и трендовски во студеното зимско време со овие густи, но сепак меки, мама ќерка/син Beanie снопови. Изгледа одлично со џемпери, кардигани, палта, јакни, маички и тенкови. Подгответе се да бидете прашани „Дали е вашата ќерка/син?“. Кога да се носи : совршен пар да ги носите сите есен и зима. Симпатична потрага по празниците. Вие и вашите малечки сигурно ќе свртите глави и ќе се соочите со комплименти. Ова е одличен додаток за носење на фотосесии и семејни собири. Одлично вклопување : Двојните пом -капи на мали деца се широки 6 "долги од 6" широки лежени рамни. Детските капи се долги 8 „долги 8„ долги 7,5 “.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат