• Новак
Стиловило бебе момче смокинг и јакна 2-парк формална облека за носење

Стиловило бебе момче смокинг и јакна 2-парк формална облека за носење

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на привремено. Премиум материјал - мек и удобен, направен со 65% чист памук и 35% полиестер со висок квалитет. Дизајн - Згодни господа црно-бели ромки, долги ракави и прицврстена лак-вратоврска, затворање на прилепување на дното за лесни промени во пелена; Јакната на смокинг има јака од јака, џебови од факс и затворање на копчињата однапред. Погодни прилики - Совршено е за вашиот принц на свадба, страници, професионална фотографија, формални настани или која било посебна пригода, или идеална за бебешки туш и подарок за роденден!. Големина 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 3t. Лесно за чистење - Машинско миење ладно одделно. За да го минимизирате смалувањето, доколку е потребно да се намали суво ниско и ниско железо. Згоден смокинг ромпер и јакна со формална облека за носење 2 парчиња. 5 големини на располагање за момчиња момчиња на возраст од 3-36 месеци. Совршен подарок за вашето малечко!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат