• Новак
Едоса Мачка Во Облик На Тоалет Четка База Рачно Насликани Мека Коса Тоалет Четка Креативен Дизајн Тоалет Четка Бања Во Собата Тоалет Четка

Едоса Мачка Во Облик На Тоалет Четка База Рачно Насликани Мека Коса Тоалет Четка Креативен Дизајн Тоалет Четка Бања Во Собата

Rating 
DEN 963.20

Достапност
Достапно за нарачка

Висококвалитетната мека волна (термопластична гума) има висока цврстина и може да стигне до аглите и празнините на работ на тоалетот за длабоко чистење Вентилацијата на основата помага водата во четката да се исуши побрзо. Идеален за чистење тоалети мијалници кади и други керамички предмети. Ова е одличен додаток за одржување на бањата чиста и уредна. Четката за тоалет прифаќа уникатен и креативен дизајн. Симпатичната мачка го покрива носот со едната рака ја држи четката за тоалет во другата рака, а потоа ја повлекува опашката напред. Внимателно е изработен со извонредни карактеристики на лицето супер слатки изрази и извонредна текстура на косата. Деталите се многу добри истакнувајќи ја намерата и текстурата. Четката за тоалет е изработена од природна смола која е безбедна и еколошка. Не само што е тврд и отпорен на абење, туку е и лесен за одржување и чистење. Може да се мие директно со вода. Четката прифаќа одвојлив дизајн и моќните влакна имаат силна способност за деконтаминација и нема да го оштетат тоалетот. Уникатната и иновативна основа е стабилна и цврста што е погодно за складирање на четката за тоалет и не е лесно да се извалка подот во бањата. Висококвалитетната мека волна (термопластична гума) има висока цврстина и може да стигне до аглите и празнините на работ на тоалетот за длабоко чистење. Вентилацијата на основата помага водата во четката да се исуши побрзо. Идеален за чистење тоалети мијалници кади и други керамички предмети. Ова е одличен додаток за одржување на бањата чиста и уредна. Четката за тоалет прифаќа уникатен и креативен дизајн. Симпатичната мачка го покрива носот со едната рака ја држи четката за тоалет во другата рака, а потоа ја повлекува опашката напред. Внимателно е изработен со извонредни карактеристики на лицето супер слатки изрази и извонредна текстура на косата. Деталите се многу добри истакнувајќи ја намерата и текстурата. Четката за тоалет е изработена од природна смола која е безбедна и еколошка. Не само што е тврд и отпорен на абење, туку е и лесен за одржување и чистење. Може да се мие директно со вода. Четката прифаќа одвојлив дизајн и моќните влакна имаат силна способност за деконтаминација и нема да го оштетат тоалетот. Уникатната и иновативна основа е стабилна и цврста што е погодно за складирање на четката за тоалет и не е лесно да се извалка подот во бањата. Рачно мерење поради различни методи на мерење грешката во големината ќе биде мала ве молиме имајте предвид дека тоа нема да влијае на ефектот на општа употреба; за продажба или по продажбата ако имате какви било прашања или предлози за производот ве молиме контактирајте не преку е-пошта и ние ќе го сториме тоа За Вас Обезбедете задоволителен клиент service.

Спецификацијата

13.7 inches * 11.6 inches * 6.2 inches:
Quickly:
1. Please check the color and size before buying.:
2. Product photos do not include products other than products.:
3. Please note that due to different monitors there may be slight color differences please forgive me.:
4. The above data is for reference only the size is manually measured the error is 1-3 cm please allow it thank you.:
5. If you find any problems with our products please feel free to contact us via email we will solve this problem as soon as possible.:
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services.:
Household perforated wall mounted long handle toilet brush, toilet cleaning brush. No hole installation, hollow bottom, dense bristles; Fast drying type, dead corner decontamination, easy to clean, easy to ventilate and volatilize; A good helper in cleaning the bathroom. There are many different styles of toilet brushes in our store. You can choose the appropriate toilet brush according to the decoration style of your home. This way, our home is not only beautiful, but also easy to clean the bathroom. :

Со стоката дадена додека купуваат