• Новак
Диспензерот За Сапун СИТОН, Диспензерот За Рачни Лосиони За Рачни Лосиони од 14оз, Есенцијалниот Сад За Дезинфекција На Течни Раце За Полнење, Теглата За Шишиња За Т?

Диспензерот За Сапун СИТОН, Диспензерот За Рачни Лосиони За Рачни Лосиони од 14оз, Есенцијалниот Сад За Дезинфекција На Течни Раце

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Qurvle премиум Материјал : Изработен од материјал од смола, нетоксичен, издржлив и цврст Шише со природна смола, цврсто и влажно; лесно за чистење, само избришете со чиста влажна крпа или вода (0-104б). `+Стилски и Елегантен : со модерен и стилски дизајн, овој диспензер за сапун не е само добри помагачи на животот во домаќинството, туку и шармантни украси на вашата куќа. Големина : Lx Wx H, Волумен : 400ml/14oz. `+Може да се полни и Повторно Да Се Користи : Опремен со широк отвор за лесно полнење и чистење, што ви овозможува да го префрлите вашиот лосион, средство за дезинфекција на раце и шампон во ова модерно шише. Перење и еднократно, може да се користи повторно долго време. Ставете го диспензерот за сапун на проветрено место 2-3 дена за да го растерате мирисот кога ќе го користите за прв пат. Qultre Повеќекратна Употреба : ова преносливо шише со диспензерот може да собере секаков вид течност, како што се шампон, гел за туширање, емулзија, течен сапун, масло за масажа, средство за дезинфекција на раце, средство за чистење лице и така натаму. Совршен за мијалник во бања, када, маса за облекување, кујна, хотел, семејно патување, долго патување итн. `+Одлична Идеја За Подарок : овој диспензер за Сапун се одликува со стилски дизајн кој никогаш не излегува од мода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат