• Новак
Инчи нијанси 24х16 Во Дијатомејска Земја Тепих За Бања Боемски Душеци За Бања И Килими Земјени Тонови Геометриска Рѓа Кафеава Земјена Жолта Црвена Руменило Розова 24

Инчи нијанси 24х16 Во Дијатомејска Земја Тепих За Бања Боемски Душеци За Бања И Килими Земјени Тонови Геометриска Рѓа Кафеава Земјена

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Безбедно и Еколошки : Направено Со чисти природни материјали-земја од дијатомит, без загадување или мирис Не само декоративен, туку и функционален, првиот избор за декорација на домот. Фина Апсорпција На Вода : Дијатомитот може добро да ја апсорбира водата и да ја растера преку својата молекуларна порозна структура. Водата нема да се чува во подлогата и нема да останат дамки од вода под подлогата. Брзо Суво И Против Лизгање : подлогата може брзо да ја исфрли водата од нозете и да се исуши за неколку минути, да го одржува подот сув и чист и да го минимизира ризикот од лизгање и паѓање. Внимателни Подароци : Одличен квалитет, концепт за заштита на животната средина, сосема нов дизајн, плус напредна технологија за печатење во боја, го прават прекрасен подарок за загревање на куќата. Лесно За Чистење : кога ќе се извалка, само измијте го со проточна вода или избришете го со мека влажна крпа/сунѓер. Лесно ви носи чиста животна средина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат