• Новак
Бломус Нексио Тоалет Четка Краток, Полиран 68622

Бломус Нексио Тоалет Четка Краток, Полиран 68622

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

вклучен хардвер за монтирање замена четка на располагање. отстранлив послужавник на дното. Новата колекција бања бломус Сенто ви овозможува да ги координирате сите додатоци за бања во стил. Четкана завршница од нерѓосувачки челик нагласена со бел пластичен капак со висок сјај за да ја задржите четката надвор од погледот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат