• Новак
Полицата за корпи за туширање со куки, 2 пакувања Кади организатор Организатор wallид монтиран корпа за искривување со лепило, без дупчење, задебелена алуминиум, реше

Полицата за корпи за туширање со куки, 2 пакувања Кади организатор Организатор wallид монтиран корпа за искривување со лепило, без

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Достапно за нарачка

【Водоотпорен и Rustproof-решетката за туширање во бањата е изработена од задебелена алуминиум, рачно полирана, анодизирана, отпорна на 'рѓа, отпорен на гребење, отпорен на корозија и издржлив Лесно се вклопува во постојниот објект благодарение на неговиот едноставен дизајн. Обезбедување убавина, еколошки, рециклирани и нема штетни материи. Design Дизајн на дупка за одвод】 Полицата за бања има шуплив дизајн, кој не само што е убав, туку и ефикасно ја спречува акумулацијата на водата и ја одржува суво. и спречување на предмети на полиците да одгледуваат бактерии. 【Два методи за монтирање - со дупчење (без оштетување на површината) : можете да го користите вклучениот супер лепак за цврсто да ја закачите полицата за туширање на идот. Relegring е потребно да се наметнува : Ако сакате да го инсталирате на нерамни wallsидови, ние исто така нудиме додатоци за дупчење. 【Голем капацитет】 12,5 во x 4,3 во x 1,8 во, полиците за складирање можат да држат 18 килограми, а полицата за туширање има доволно простор за вашите тоалети. Рамното дно и армираната ограда спречуваат да се лизгаат предметите. 【Широка употреба】 Погоден за кој било мазен и рамен wallид. Производот содржи 2 цврсти отстранливи алуминиумски куки, можат да бидат бесплатни за инсталирање на висини тешки предмети. за висечки крпи или бомби за бања. Идеално за складирање на сапун, шампон, средство за чистење на лицето, лосион, четки, итн. 【Купете со доверба】 Ветуваме дека ќе обезбедиме 30-дневна услуга за враќање на пари, обезбедување на квалитет на замена. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе одговорите на вашата е -пошта во рок од 24 часа. 【Водоотпорен и Rustproof-решетката за туширање во бањата е изработена од задебелена алуминиум, рачно полирана, анодизирана, отпорна на 'рѓа, отпорен на гребење, отпорен на корозија и издржлив. Лесно се вклопува во постојниот објект благодарение на неговиот едноставен дизајн. Обезбедување убавина, еколошки, рециклирани и нема штетни материи. Design Дизајн на дупка за одвод】 Полицата за бања има шуплив дизајн, кој не само што е убав, туку и ефикасно ја спречува акумулацијата на водата и ја одржува суво. и спречување на предмети на полиците да одгледуваат бактерии. 【Два методи за монтирање - со дупчење (без оштетување на површината) : можете да го користите вклучениот супер лепак за цврсто да ја закачите полицата за туширање на идот. Relegring е потребно да се наметнува : Ако сакате да го инсталирате на нерамни wallsидови, ние исто така нудиме додатоци за дупчење. 【Голем капацитет】 12,5 во x 4,3 во x 1,8 во, полиците за складирање можат да држат 18 килограми, а полицата за туширање има доволно простор за вашите тоалети. Рамното дно и армираната ограда спречуваат да се лизгаат предметите. 【Широка употреба】 Погоден за кој било мазен и рамен wallид. Производот содржи 2 цврсти отстранливи алуминиумски куки, можат да бидат бесплатни за инсталирање на висини тешки предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат