• Новак
Старичен туш за лепило за лепило за замена за жица, 2 пакувања и рамна лента, 6 пакувања, 6,5 “

Старичен туш за лепило за лепило за замена за жица, 2 пакувања и рамна лента, 6 пакувања, 6,5 “

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

[Моќно лепило] 2 Пакет лепило за замена на тушот може да издржи повеќе од 30 bs Погледнете го видеото за да верувате во тоа. [Силни куки] можат да висат лебдечки корпи, лавици и полици без никакви проблеми. [Транспарентно] Изгледајте одлично во тушот. Овие лепило без трага не се повторливи. [Широко компатибилен] што се применува за варијанти на кадини за туширање на пазарот. [Големина и количина на производот] H x W - (2.5in) по парче и 8 пакет * Замена на лепило за Caddy (Забелешка : Ако вашите замени за лепило имаат проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш). [Моќно лепило] 2 Пакет лепило за замена на тушот може да издржи повеќе од 30 bs. Погледнете го видеото за да верувате во тоа. [Моќно лепило] 2 Пакет лепило за замена на тушот може да издржи повеќе од 30 bs. Погледнете го видеото за да верувате во тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат