• Новак
С.У.Р. и R Auto Parts A/C линија за замена на линијата

С.У.Р. и R Auto Parts A/C линија за замена на линијата

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Сигурен комплет за поправка на линијата Deluxe A/C Комплетот вклучува 42 парчиња. Исто така, доаѓа со црево од 20 метри. Докажано и економично решение дизајнирано да ги одржува работите брзи и едноставно додека одговараат на ригорозни стандарди за квалитет. Вклучува големини од 3/8-инчи, 1/2-инчен, 5/8-инчен и 3/4-инчи (5/16-инчи се исто така достапни, но се продаваат одделно). Комплет за замена на линијата A/C. Комплет за замена на линијата A/C. се комплети за сопирачки, гориво, климатизација, управувач на електрична енергија, течноста за ладење, преноси и професионален квалитет и технички супериорни алатки. Поддржано од квалификуван тим на професионалци посветени на вкупното задоволство и на објектите за поправка и сопствениците на возила. ќе ги исполни или надмине сите очекувања на ОЕМ на домашни и странски возила и ќе применува искуство од прва рака, обезбедувајќи квалитетни производи што ја завршуваат работата како што треба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат